PEKANSKÉ TARTLETKY

0 Comments

PEKANSKÉ TARTLETKY

Pekanový koláč patří k mým oblíbeným, stejně jako mezi vašimi vlastními, toto jídlo se vám bude líbit! Vytvořil jsem to ideální pro předvádění mých soukromých pekanových tartaletek, které lze jednoduše vydělat.Jsou nádherné spolu s vnitřním příběhem vanilkového gelata nebo dokonce kapky šlehaného krému! Pekanové tartaletky jsou skutečně úžasné na jídelním stole při prázdninové večeři, nebo dokonce kdykoli si přejete požitek!Tyto lahodné pekanové tartaletky jsou ve skutečnosti s největší pravděpodobností bez obav pro celou domácnost! Líbí se mi, že si v kuchyni nechávám děti pomáhat vytlačit chlebové těsto přímo do pánví – spojování jídla je jednou z nejlepších součástí dovolené!PEKANSKÉ TARTLETKY

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Proto shovívavý! Každý čas od času vyžaduje trochu extravagance! Moje pekanové tartaletky jsou vlastně ideální pochoutkou pro vaši chuť na sladké.

Vytvořte si jej předem! Chlebové těsto můžete snadno vytvořit předem, abyste si vydělali na jednodušší přípravu! Můžete také snadno namrazit nepečené ostré potahy a dokonce i pečené pekanové tartaletky, abyste se zbavili stresu při vytváření pamlsku!

Ideální Drop Treat! Pekanové koláče jsou ve skutečnosti neznámým hrdinou kapkových chutí! Jsou úžasné, ořechové, stejně jako oblíbené, přesně jako prázdniny!

🥘 Potřebné materiály

Tyto pekanové tartaletky vypadají trochu složitě, ale zaručuji, že rozhodně nejsou! Nastavení každého z prvků je ve skutečnosti pozoruhodně jednoduché!3

SLADKÉ KŘEZKÉ PEČIVO

Máslo – chcete, aby máslo při pokojové teplotě nebylo osolené a také změklo, a proto se rychle začlení přímo do těsta.
Cukr – To nám těsto prostě trochu osladí! Nejraději k tomu používám granulovaný bílý cukr.
Vejce – Je to chytrý nápad, jak vajíčko předem zničit, takže se perfektně integruje přímo do těsta.
Univerzální mouka – základ těsta! Ujistěte se, že používáte všestrannou mouku přímo níže, stejně jako rozhodně ne mouku na koláč nebo dokonce samokynoucí mouku, protože to jistě ovlivní strukturu těsta.
Vanilka – raději do těsta přidávám trochu vanilkové esence pro tu úžasnou, pekařskou chuť!
Sodík – jednoduše pomáhá dotvořit chutě těsta. Můžete snadno využít skvělý starý jídelní stůl sodík přímo níže!

PEKANOVÁ NÁPLŇ

Kukuřičný sirup – V pekanovém koláči poskytuje kukuřičný sirup chutnou ooey mazlavou zubní výplň, kterou máme všichni rádi!
Osvětlení Hnědý cukr – Nahnědlý cukr je ve skutečnosti tradiční pro jakýkoli typ pekanového koláče. Poskytuje sladkou chuť s bohatou cukrovou chutí!
Rozmrazené máslo – jeho vlastní zásadní význam pro využití rozmraženého másla přímo pod ním, aby bylo zajištěno jeho úplné začlenění přímo do koláčové zubní výplně. Ujistěte se, že je trochu vychladlé směrem k – nedojde tak k nechtěnému rozmíchání vajec!
Vajíčko – Vajíčko jistě napomůže vázání zubní výplně! Neustále se předem ujišťuji, že vajíčko je skutečně zničeno, abych mu pomohl integrovat se.
Vanilka – Vanilka pomáhá zahrnout tuto chutnou, tradiční chuť! Pokud je to možné, zkuste použít 100% přírodní vanilkovou esenci.
Pekanové ořechy – jako všechny je nakrájím na plátky nebo dokonce rozdrtí na malé tartaletky a také je rozdělím na 2 části. (Zobrazit návrhy a poznámky k jídlu)

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Mé samostatně porcené pekanové tartaletky jsou vlastně ideální báječnou záležitostí pro drop! Pokud si chléb vytvoříte předem, bude nastavení jistě také jednodušší!

UDĚLEJTE TĚSTO NA PEČIVO

1. Lotion máslo stejně jako cukr

Ve velké mixovací nádobě porazte ½ hrnku (jeden úlovek) změklého másla a poté přidejte ¼ hrnku bílého cukru a také pleťovou vodu do zjemnění a osvětlení. Pomalu přidejte 1 velké zničené vejce a poté 1 lžičku vanilkové esence přímo do směsi smetanového cukru a másla.

2. Smíchejte zcela suché součásti

Do menší nádoby vložte 1 ½ hrnku všestranné mouky a také ⅛ lžičky sodíku a šlehejte směrem k integraci sodíku. Zahrňte zcela vysušené komponenty směrem k vlhkosti, stejně jako komponenty a poté smíchejte, dokud nebudete mít skutečně drsné, uvolněné složené těsto.

3.Těsto zchladíme

Shromážděte své těsto přímo do koule spolu s dlaněmi a také jej umístěte do listu plastové přilnavé fólie. Zakryjte a také rozmáčkněte přímo na disk pomocí dlaně, poté chlaďte a ochlaďte po dobu třiceti minut až na 1 hodinu.

4. Vytvořte chlebové těsto

Když je těsto skutečně ochlazené, rozdělte také 6 položek a umístěte je do máslem, vymazaných nebo dokonce postříkaných 4palcových ostrých pánví. Pomocí čisticích prstů zatlačte těsto také na nejnižší úroveň a poté rozviňte okraje ostré pánve.
Přejete si, aby těsto bylo štíhlé, ale rozhodně ne štíhlé, můžete snadno použít ostrou pánev. Získejte ostré kryty směrem k lednici směrem k vychladnutí, zatímco se přemístíte do následující špičky.

Tags: , , , , , ,